Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)

Hakkımızda

Türkiye'de hep ilkleri gerçekleştiren BISA Bidon Sanayii, 1968 senesinde kraft-bidon imalatıyla ticarete başlamıştır.

Zamanla gelişmekte ve 1972'de ilk defa Fiber'den, PVC'den, PE'den mamul tekstil kovaları imalatına başlamış olup, Edirne'den Antep'e kadar kurulan bütün pamuk ipliği fabrikalarının ihtiyaçlarına cevap vermiştir.

Yurtdışındaki yenilikleri ve güncel teknolojiyi takip ederek, Poltethylene'den mamul, Perçinsiz - Sıfır Elektrostatik; 9" - 54" çapa kadar, 2mm - 6mm kalınlığa kadar Tekstil Kovaları; Polyamit Tekerlekli, Kadmium kaplamalı Pantograflar ile iç piyasa ve ihracata yönelik çalışmaları başarı ile götürmektedir.

BISA Ambalaj hizmet verdiği alanlarda, Hizmet kalitesi ve hızı ile rakiplerinden öne çıkmakta, müşterinin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek üzere TS-EN ISO-9001:2000 kalite yönetim standardını tüm üretim ve yönetim kademelerinde uygulamakta ve üretim proseslerini gerçekleştirmektedir.

Firmamızın kendi bünyesinde bulunan Tasarım Grubu, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek yeni tasarımları harekete geçirebilmekte ya da kullanılabileceğini düşündüğü yeni tasarımları ilgili pazarlara sunmaktadır.

BISA Ambalaj olarak, başarıya giden yolun "bilgi"nin etkin kullanımı ile mümkün olduğuna inandık.

İşletmemiz "Kalite Hizmet" sloganıyla 5.000m2 kapalı sahasında, isteğinize uygun ambalaja cevap vermek üzere ARGE ve Teknik elemanlarıyla sizleri beklemektedir.

Kurumsal

BISA Ambalaj San. olarak, iş hayatımızdaki sorumluluklarımızı ve sizlere duyduğumuz saygıyı ön planda tutarak, kendimizi sürekli geliştirip yenileyerek ve en düşük üretim maliyetleri ile çalışarak, verimlilik gücümüzü arttırmayı, kaliteden asla ödün vermemeyi, müşterilerimiz ve çalışanlarımız nezrinde bunu bir iş prensibi olarak algılamayı en önemlisi, "Tercihiniz"  olarak kalmayı kendimize görev biliyoruz.

Hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. İnsanlarımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, yetkinlik ve verimliliklerini arttırarak, gelişmelerine imkan tanımak, işbirliği ve dayanışmanın bulunduğu çalışma ortamı yaratmak hizmet kalitesinin sürekliliği için seçtiğimiz yoldur.

Temel felsefemiz, kurulan kalite sistemi bünyesinde verdiğimiz hizmetlerin kalitesini sürekli geliştirmektir. Bu nedenle uzun vadedeki stratejimiz, kendimizi toplam kaliteye ulaştıracak biçimde eğitmektir.

Sektörel Çözüm Yaklaşımımız

Değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkün. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize, sektöre özgü çözümler sunabilmek için BISA Ambalaj sektörel yapılanma üzerine kurulmuştur. Marka bağımsız, anahtar teslimi ambalaj çözümleri sunan BISA Ambalaj, farklı sektörlerdeki müşterilerine rekabet avantajı, operasyonel verimlilik, etkin iş modelleri ve katma değer sağlanmaktadır.

Vizyonumuz

Ambalaj sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, Avrupa'da rekabetçi olacak ölçüde yoğunlaşmayı vizyonuna koymuş, yerli ve yabancı ortaklarının birinci dereceden tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla Uluslararası Kalite Standartlarında "Ambalaj Ürün ve Hizmetleri" üretmek.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık
Yüksek Hizmet Kalitesi
Şeffaflık
Etik Değerler
Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan,
Güvenilir

Bisa Hakkında