Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)

Hakkımızda

Türkiye'de hep ilkleri gerçekleştiren BISA Bidon Sanayii, 1968 senesinde kraft-bidon imalatıyla ticarete başlamıştır.

Zamanla gelişmekte ve 1972'de ilk defa Fiber'den, PVC'den, PE'den mamul tekstil kovaları imalatına başlamış olup, Edirne'den Antep'e kadar kurulan bütün pamuk ipliği fabrikalarının ihtiyaçlarına cevap vermiştir.

Yurtdışındaki yenilikleri ve güncel teknolojiyi takip ederek, Poltethylene'den mamul, Perçinsiz - Sıfır Elektrostatik; 9" - 54" çapa kadar, 2mm - 6mm kalınlığa kadar Tekstil Kovaları; Polyamit Tekerlekli, Kadmium kaplamalı Pantograflar ile iç piyasa ve ihracata yönelik çalışmaları başarı ile götürmektedir.

BISA Ambalaj hizmet verdiği alanlarda, Hizmet kalitesi ve hızı ile rakiplerinden öne çıkmakta, müşterinin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek üzere TS-EN ISO-9001:2000 kalite yönetim standardını tüm üretim ve yönetim kademelerinde uygulamakta ve üretim proseslerini gerçekleştirmektedir.

Firmamızın kendi bünyesinde bulunan Tasarım Grubu, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek yeni tasarımları harekete geçirebilmekte ya da kullanılabileceğini düşündüğü yeni tasarımları ilgili pazarlara sunmaktadır.

BISA Ambalaj olarak, başarıya giden yolun "bilgi"nin etkin kullanımı ile mümkün olduğuna inandık.

İşletmemiz "Kalite Hizmet" sloganıyla 5.000m2 kapalı sahasında, isteğinize uygun ambalaja cevap vermek üzere ARGE ve Teknik elemanlarıyla sizleri beklemektedir.